Autoservisy on-line na jednom místě, recenze a hodnocení autoservisů to je NejAutoservis.cz - vše o českých autoservisech - pohodlně, rychle a přehledně.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo?


Praha Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Moravskoslezský kraj Karlovarský kraj
Registrace nového uživatele
Vyhledávání autoservisů
Roční PREMIUM zápis nyní úplně ZDARMA! – Využijte této příležitosti a propagujte svůj autoservis! Získejte nové zákazníky a dejte o sobě vedět!

Miroslav Mansfeld – Opravy osobních automobilů


Plzeňská 667, 348 02 Bor (Okres Tachov)
neautorizovaný autoservis
Získat PREMIUM zápis autoservis


Opravované značky automobilů

Všechny značky  automobilů 


Ohodnoťte tento autoservis

Vaše jméno nebo přezdívka*:
Vaše hodnocení * : Výborná zkušenost s autoservisem. Smíšené pocity s kvalitou autoservisu. Špatná zkušenost s autoservisem.
Odůvodněte vaše hodnocení * :
Podmínky hodnocení: Buďte slušní!
Komentáře při hodnocení služeb autoservisu mají být kultivovaným vyjádřením názoru daného uživatele.

Je nepřípustné zveřejňování údajů o identitě jiné osoby, jejího jména a příjmení, adresy, telefonního čísla nebo jiné osobní údaje. Zakázáno je také vydávání se za jinou osobu.

Je zakázáno uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR. Dále do komentářů při hodnocení nepatří pomluvy, urážky, případně vyhrožování násilím a vulgární výrazy. Server NejAutoservis.cz nebude tolerovat nenávist k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel, budou pečlivě posuzované rovněž příspěvky ryze provokačního charakteru, popřípadě popírající základy etiky.

NejAutoservis.cz si vyhrazuje právo, dle vlastního uvážení, vybrané příspěvky odstraňovat, především pokud porušují výšeuvedené podmínky.

Při porušení pravidel je zaznamenávána činnost odesílatele takového hodnocení a ukládána do systému.

Opište prosím text z obrázku odzadu (zprava doleva) * : Antispam

Hodnocení autoservisu zákazníky

Žádné hodnocení nebylo přidáno.
Sdílejte a dejte tak ostatním vědět, že tento web existuje:  Jaggni to!  Del.icio.us  Facebook  Linkuj si !  Přidej odkaz na Bookmarky.cz

© 2009 - 2017 NEJAUTOSERVIS.cz | Nahoruˆ | Pro autoservisy | Nápověda | Podmínky | Ceník | Mapa stránek
Máte otázky? Napište nám
Recenze a hodnocení autoservisů / firem / podniků, vyjadřují pouze názory čtenářů a nevyjadřují názory portálu NejAutoservis.cz, který za ně nenese odpovědnost. NejAutoservis.cz taktéž neodpovídá za správnost údajů autoservisů / firem / podniků. Údaje vkládají návštěvníci portálu
a majitelé či provozovatelé firem. NejAutoservis.cz se snaží dodatečně tyto údaje ověřovat a doplňovat dle jeho možnosti.